Soovid, Palved - kas keegi saaks aidata

Started by Henn Sarv on Tuesday, December 29, 2009
Problem with this page?

Participants:

Profiles Mentioned:

Related Projects:

Showing 241-270 of 9949 posts

Kõrvaltvaataja pilguga tunduvad tõesti olema erinevad isikud...

Jaanika Reilik ei ole kunagi minu kaasa olnud :D

Oeh...no mis sa siis huvitav mõtlesid teha, et selline sasipundar sai tekkida? Kui on selge, mis ühendused on valed, siis koostöö korral võib keegi pro konto omanik su ehk ära päästa.

Tänan abi eest raamatutega @ 2010-09-09!

Järgmine palve:

Holger Engman : RNHF kirjutab et suri kinnipidamislaagri vangis "Tsebarkulis".., kas keegi teaks ehk tänapäevast nime/kohta?

Tervitustega,
Olav

Aha, tänan Andrus :)

Oskab keegi aidata, kuidas ma saan sellelt profiililt nime tagant ära selle osa: (teadmata)?
Aleksander Murd
Profiili muutmise kohas ta sellist asja ei näita ja muuta pole siis ka kuskilt. See lisand tuli sinna kunagi koos gedcomi impordiga, kui ei teandud veel päris nime.

Arvatavasti on see Teadmata siis neiupõlvenime lahtris. Parandamiseks muuda Aleksander korra naiseks, võta teadmata ära ja siis meheks tagasi.

Toimis :) Tänan

Enamasti on jah see nn peidetud neiupõlvenime väljal.
Olen aga kohanud ka juhtu kus suffiks aknas oli pikk rida tühikuid ja siis lõpus mingi nimi. Profiili vaadates oli kast "tühi".

Kas keegi saaks nende profiilide/puude ühendamisel aidata?
Private User
Unknown Profile

aitab help@geni.com, aga selle ühendamise kirja peab saatma Eda Kasar ise.

Private User Kui mestimisel on üheks isikukirjeks Geni kasutaja (üldjuhul privaatne elusolend kes ise oma isikukirjet haldab) siis selle mestimise lõpule viimine sõltub vaid temast endast.

Mestimistaotlus (mis koostatakse selliselt:)
http://www.geni.com/merge/compare/6000000008249031018?to=6000000008...
jääb seniks ootele kuni mõlemad (siinkohal SIC! Eda Kasarid) selle aktsepteerivad. See väikesetäheline siin tundub olevat "piraat/zombi" kes suure-esitähelise "nimel" kogu puu uuesti on sisestanud.

esimeses sünnikirjes on den zehnten Juli, ristitud achtzehnten Juni, teises achtzehnten Juni, ristitud wierundzwansigsten Juni.

18. juuni Jaan hästi ei sobi, sest seal on isa Juhan olemas.
1850 juulis sündinud Jaan on Anu vallaslaps, ainult et tema ristimisaeg on pisut kentsaks, ilmselt seal on täheviga. või siis oli laps pea aasta ristimata (kahtlane).

esimese Jaeni ema on "das Hindasti Peärna Karel Tochter Anno" (Kaarli tütar Anno) isa teadmata

teise Jaeni isa on "der Loost. Hindasti Pärna Juhan" ema Anno

Loost. -> Loostreiber -> vabadik - võibolla näiteks saunik.

Väga tagurlik kirjutaja on olnud - 1850 ei kasuta perekonna nimesid ...

Ilmselt sa ise tead neid perenimesid - ma läheks siit nüüd revisjonide kallale - Risti 1850 revisjon on läbi viidud septembris, nii et mõlemad Jaenid peaksid seal juba olemas olema.

Kas tegemist ei ole uue ja vana kalendriga. Kui vana kalendri järgi võis olla märts, siis uue järgi aprill. Vahe oleks sel juhul umbes kaks nädalat.

Private User Umbes kaks nädalat?
29.02.1900 - 28.02.1918 UKJ = VKJ + 13 päeva
29.02.1800 - 28.02.1900 UKJ = VKJ + 12 päeva
29.02.1700 - 28.02.1800 UKJ = VKJ + 11 päeva
29.02.1600 - 28.02.1700 UKJ = VKJ + 10 päeva
jne

Selle kasutaja võib ju kustutada, aga tal on ju profiilid ja need tuleb kellegi haldusse, korrashoidu anda. Vä kuda?

Krista Soldan sisestatud puu ei ole muu osaga Genist ühendatud
seega - tema sisestatud profiilide ignoreerimine on kõige lihtsam viis asja toimetada

Henn

Henn!
Huvitav, kui mina vana mees siit ilmast äkki kaon. Aga minu hallatavad profiilid ju jäävad. Kas muutun ka piduriks teistele? Kas on mingi võimalus peale ignoreerimise?

no mina toimisin nii, et kui mu isa sõber suri, saatsin geni helpi teate, et see mees on nüüd surnud ja palun kanda sellele isikule tema profiilid ja tehti ära. Selleks aga keegi peab teadma, et üks inimene enam kunagi sisse ei logi. Üldiselt on see moodus ebaturvaline, sest annab võimaluse pahatahtlikuks tegutsemiseks. Kui ka isik ei ole surnud ja keegi väidab abikeskusesse, et on surnud, siis kustutatakse inimese konto ilma küsimata. Kuhu see geni välja jõuab siis?

Jaanus LuuseJah, see mõte ei pruugigi nii nali olla, et geni abi mitte tülitada "pisiasjadega" nagu haldaja surm :))

Private User Milleks üldse see küsimus? Geni ongi ju avaliku koostöö koht. Siin me ehitame koos suurt ühist puud ja seame privaatseteks vaid lapsed ja elavad lähisugulased.

Loe ka: http://www.geni.com/account_settings/managed_profiles

Kui tahad isikuid peita siis koosta oma sugupuu kodus ruudulisse vihikusse (mis peaks ka lukustatud sahtlis olema).

Aitäh abimeestele nõu ja info eest :)

toimib ju, ma mitu tundi sirvinud

Palun abi * lahutada valesti ühendatud profiilid
Kuidagi on juhtunud, et on ühendatud valesti kaks puud selle isiku kaudu Vilma Mänd
Tegin talle sama neiupõlve nimega õe( Vilma-Marie Orastu), et esimene puust eemaldada(sellega koos ka puu katkestada) aga mul ei õnnestu. Ei leidnud siit arutelust ka kuidas seda teha.

Sellega saab aidata vaid teie pererühma liige - teil ju kõik ammusurnud privaatseteks seatud.
Enne kui kaks Vilmat lahutada on vaja ülejäänud "pusa" lahendada

Daughter of Aleksander Rebane, Aleksander Rebane, Elisabeth Rebane ja Alma Marie Rebane
Wife of Harry Mänd
Mother of Maaja Mänd, Olev Mänd ja Kalev Mänd
Sister of Milla Rebane, Aleksander Rebane, Leopold Rebane, Johannes Rebane, Vilma Orastu, Johannes Leopold Rebane, Leida Hermine Lumiste (Rebane), Milda Aleksandriine Aaboja ja Aino Elisabeth Sinisalu (Rebane)

Miilised isikud siit (nii vanemad, õved kui lapsed) siit just teie Vilma Orastu külge peavad jääma?
Kui osa vanemaid ja vendi on topelt siis miks te neid kokku ei mesti?
Peate saavutama olukorra kui teie Vilmat seob teie puuga N õiget sidet ja teise / vale puuga vaid üks side. Sel juhul saate ise tavakasutajana õige Vilma andmete teise lehe kaudu selle vale haru lahti lasta.

Jaksu

Lauri

Arne - vaata kas sai õigesti lahutatud?

Tänud!
Tundub, et sobib.

Showing 241-270 of 9949 posts

Create a free account or login to participate in this discussion