Soovid, Palved - kas keegi saaks aidata

Started by Henn Sarv on Tuesday, December 29, 2009
Problem with this page?

Participants:

Profiles Mentioned:

Related Projects:

Showing 151-180 of 9949 posts

Minu käes olevad andmed pärinevad Rakvere arhiivi perekirjadest.

Ei ole veel saanud yhendust teise poolega:-(

Mul on tähelepanek, et tegelikult annab perekonnasiseseid asju ka perekonnasiseselt üksteisele otseteateed saates ajada. Sel juhul paistavad diskussioonides välja ka uued soovid ja palved. Profile->send message!
:)

http://www.myheritage.com
Proovi seda
Tiia Välk Nool

Myheritage on hea - sealt laed alla omale Family Tree builderi
seni kuni sa veebis ei avalda, pole ma kohanud, et oleks piirangut

Väga vahva omamaisna programm on ka Family.Show
http://www.vertigo.com/familyshow.aspx

Henn

Laadisin ka endale alla selle Family.Show, aga ei oska kasutada kahjuks. Kusagil kasutusjuhend ka on või õpetus või abisektsioon?

aa...seda et kas sinna myheritage´i saab ka siin tehtud Geni puu sisse laadida? Seejuures kas ainult veresugulased või siis saab ka kogu metsa kui õnnestuks see välja eksportida .ged faili?

Täitsa põhjalik on ka Brother's keeper www.bkwin.org Gedcom võimalused jmt.

Family.Show! - paned käima, impordid oma gedcomi või alustad uut puud
menüü ja muud asjad suht intuitiivsed

Edasi vist läheb juba selle discussiooni "raamidest" välja

Henn

Tere Avo!
Suur aitähh vihje eest Norpekite otsimisel. Sinu lingi läbi töötlemisel leidsin infot ka Bachfeldite
kohta, kes ema poolt vanavanaisa. Olid ühes kirikus.
Huvitav oli aga fakt, et nimede panemisel 1835 olid Norbekid (nende isa Peter), kuid Selles Jaani koguduses oli ka Noorpik ja Norpik maha tõmmatud ja Norbek peale kirjutatud. Justkui olid muutunud nimega. Kas kirjutati nii, nagu keegi juhtus kuulama ja kirja panema?Miks? Uurin seda edasi.
Veel kord suur tänu sinu otsustava vihje eest!
Tiia Välk Nool
Tiia

``We are experiencing technical difficulties``

Mulle lööb sellise teksti mõne nime juures ja ei lase enda lisatud mesid lahti teha, milles asi??? Näiteks ma ei saa avada eraldi Peeter Adamsoni ja tema naist An Pugit avastasin hetkel nende juures elle häda

ja need andmed on minu enda lisatud ka veel

@evelin.mul on sama jama just täna tehtud kirjete osas,ehk läheb mööda

seegi hea siis, pole vähemalt ainus, kannan hoolega enda andmeid oma arvutisse ka ja ajan ka paberiga järge, aga jah avastasin selle, on just vanema generatsiooni puhul see jama, loodame tõesti et ruttu üle läheb, ja aitäh vastamast :)

Nonii kõik jälle nii nagu vanasti. kuna esimest korda oli mul selline asi, siis ehmatas ära, aga tänan ütlemast, et sellist asja ka varem on juhtunud, teinekord oskan arvetada:)

Kõigile kõike paremat!!

Jah, pane profiilinumbrid valemisse xxx ja yyy asemele: http://www.geni.com/profile/compare/xxx?return=match&to=yyy

tjah, tundub, et Geni serverid on ülekoormatud, sellepärast need raskused

Kui keegi PRO kasutaja saaks vaadata, kus teises puus mind veel näitab? Avalehel on mul teade minu kohta Tree Matches`i all "one other tree".

Monika - sind ei ole mujal, see märge on jäänuk enne ühendamist ja kaob päeva paari jooksul

tänan!

Küsimus selline, et mul väidab, et on veel leitud/tuvastatud Andres Välk´u nimeline profiil. Aga kui seda avama hakkan, annab ainult pro tellimisel, ja ma ei näegi seda. Kas ja kuidas ma siis mergeda/ ühendada saan?

@Kaire
Tegin merge (mestimise) ettepaneku ära

tänud, juba vastasin =)

Võib proovida nii, et peale Geni teadet "Tree Matches`i all "one other tree"
sisestada vajalik nimi ülesse otsinguaknasse ning edasi peaks saama vaadata vajalikku profiili.

Tere,
selline mure, ehk oskab keegi aidata. Ühendasin oma sugupuu täiesti pahaaimamatult oma isapoolsete sugulastega (kuna mu poolvenna naise üks sugulastest saatis mulle vastava kutse). Siis aga selgus, et minu poolvenna naine ei soovi mind oma sugupuusse ja seejärel ta kustutas kõik minu isapoolse suguvõsa nimed ning ka minu loodud suguvõsa nimed ära (isikuid vist kustutada ei saanud, peale tema blokeerimist, ei saanud ta minu poolse suguvõsa taastatud nimesid uuesti kustutada) ja tõstis seal profiile nii ja naa pidi, nüüd on ta abikaasa ühtlasi ka ta õe abikaasa. Ühesõnaga valitseb seal suuremat sorti segadus ja kõik inimesed seal kannavad nime NoName. Ja paistab, et tal on nüüdseks õnnestunud (või kellelegi teisel) mingist kohast meie sugupuud katkestada. Igal juhul nüüd ma enam oma poolvenna naise laialdast sugupuud enam ei näe, näen ainult tema loodud segipaisatud profiile, kes kannavad kõik nime NoName. Kuidas seda asja parandada. Peaksin ise sisestama topelt isapoolse suguvõsa, mille haldur olen mina? Ja seda segadust, mis seal lisaks valitseb ignoreerima? Või on veel mingeid variante?
Kuidas sellisest pusast vabaneda?

ma arvan, et tean seda kohta puus ja tegelen just sellega

See pusa on tõesti tõsine hammaste murdmise ja teritamise koht.

mh..tundub, et siin leidub igasuguseid (piiks)päid ja fuuriaid, kes sõna lausumata asuvad teise puud hävitama, selle asemel, et öelda, et ei taha ühendada. No kui ei taha vaadata, ärgu siis vaadaku oma emapoolset suguvõsa, kes käseb? Kõige lihtsam lahendus oleks olnud siis puu katkestada näiteks selle "emapoolse" haru ema juurest või siis ema vanemate juurest ja siis ema ja tema vanemad on topelt mõlemas harus.

mitte ainult siin, vaid meie igapäevases elus on neid, seega peame elama sellise teadmisega, millised inimesed meid siin ümbritsevad.
Tegelikult tahtsin ma küsida, et kas kuidagi oleks võimalik näha pro versioonis tehtud profiili, vöi vähemalt seda, et kes selle lisanud on?

Vahet ei ole , kas on lisanud pro või tavalises reziimis.
Nägemise ulatus tuleneb profiili tegija poolt pandud piirangutest. See isik määrab ära kas ja kui palju on teistele midagi näha.
Paraku on nii, et kui väljapoole iseennast v lähisugulasi on KÕIK kraanid kinni keeratud- siis ei näe keegi mitte midagi profiili kohta täpsemalt. Ainuke võimalus seda isikut näha on: lähenedes mööda puud ("tree" vaates) kaugemalt - ja ka siis vaid halli kastina ning initsiaalidega.

Showing 151-180 of 9949 posts

Create a free account or login to participate in this discussion