Tehnilised nõuanded

Started by Henn Sarv on Wednesday, December 16, 2009
Problem with this page?

Participants:

Profiles Mentioned:

Related Projects:

Showing 2851-2880 of 2984 posts

Re "Tegin ettepaneku, et vaadataks ja arvestataks ka inimese tõelise panusega platvormil ja kui aktiivne tegutseja ta on ehk loob väärtusi" - kumba pidi siis arvestama peaks, et kes on aktiivne, maksab rohkem või? Sest selge on see, et aktiivne kasutaja niisama kergesti ära ei lähe ju... :)

Mia olen soodustust korra saanud nii, et ma esialgu ei reageerinud kaardi lõppemise kirjadele ja siis mingil hetkel pakkus ta ise -30%.

Arvasin ka ise, et peaks nii tegema ja ootama parimat pakkumist.
Paraku kiirustasin vana kaardi andmeid asendama uutega.
Uuendamisel oli aken, konto pikendamiseks.
Sinna ma linnukest ei teinud, aga ikkagi võeti automaatselt täie laksuga.
Tekib küsimus: kellele see aknake mõeldud on?

Küsimus selline, et mida head see PRO üldse juurde annaks?

Pääsed kaugematele profiilidele ligi, mida sa muidu ei näe.
Kui tegeleda kitsas ringis ainult oma puuga, siis on täiesti mõttetu.

Kui aga samanimelised puud on lahus ja ühendamata, siis ei ole neid ka võimalik kokku liita, sest osa puust on privaatne ja kokkulangevusi ei näe.

Siiani olen edukalt ka niisama hakkama saanud, küsin abi vaid siis kui tõesti mõnele üksikule erandkorras ligi ei pääse. Kuidas ma tavaliselt pääsen, ei hakka ma muidugi siinkohal rääkima, omad nipid. :D

Geni on täna katki, ärge mestige ja tehke muudatusi! Ei kuva puudes vanemaid ja ka isikukirje vaates!

Alles siis kui kõigis vaadetes (puu, isikukirje, loetelu) kuvab ühepalju / kõiki lähedasi on asjad korda saadud.

Geni tehti täna varahommikul korda.

https://www.geni.com/pathfinder?evt=rt2021&fbclid=IwAR1Fa5Gl3v0...

Keegi äkki seletaks lahti, mis vidin see on?

Private User - eestlaste jauks üsna mõttetu asi, ei kavatse tõlkidagi seda.
Virtuaalnäituse/-messi RootsTech 2021 (muidu toimub USAs) külastajatega sugulusteid otsida...

NB! Ärge nuumake FaceBooki oma linkidega! See osa on ainult teie jälitamiseks mõeldud - &fbclid=IwAR1Fa5Gl3v0Jg11d9O8jZP-O2A1iVWzkNDoN7TjWqGSBMtArEHZi1x7Zho0

Lauir, kuidas sellest NB-st aru saada, mis linkidest jutt käib?

Private User - kui kopeerite lingi FaceBook või Messenger kaudu siis kleepimisel eemaldage see üleliigne (FB poolt küpsiste jälituseks lisatud) lõpuosa, algab alati: &fbclid=

Osa andmebaaside linke ei toimi üldse kui see "lisand" on lõpus!

Ka Saaga osadel linkidel nagu Fotis, Esimene Maailmasõda, Aadresslehed, Matriklid jpt on lõpus täpselt sama jälituse osa mis reostab allikaviiteid:
Seal on liigne osa algusega: &_xr=
näiteks:
&_xr=eNpLtDK0qs60MrBOtDKGMIqtDI2slIpSC0tTi0v0ExNLS5SAYhZWSgWpRal5mbmZIK6JlVJIYm4uiGlopVQIpQ2VrGtrARM%252FGLc%253D

Jaksu

Lauri Kreen

Küsimus: Kas teised inimesed näevad selle isiku puud, Aino ← Akiliina Karina < Karlson Millegi pärast mul tühi ekraan, ja nii ka vanemate,velide ja nende laste puud.

Oma puu ja teise suvaliste isikute puud tunduvad kõik normaalselt töötavat.

Veiko, mul ka tühi leht.

Siis tundub et mingi koodi putakas seal.

Geni vennad tegid kiire paranduse ja nüüd töötab normaalselt.

Muu teema - nimede eestistamine!
Selline viide EI OLE allikas:

Selliseid pole vaja Genisse lisada.
Tegelik / õige nime muudatus tuleb kas ise üles leida Saagast:

Isiku sünni, laulatuse või personaalraamatu juurde lisatud täiendusest või siis Riigi Teataja Lisast:

Ei käi kogu aeg sugupuus patrullimas, aga aeg-ajalt märkan, et jälle on käinud andmete kallal mõni agar aktivist, kes liidab ammusurnud sugulastele suvalisi inimesi külge. Isikukirjete privaatseks panemine ei toimi, mõni pro võtab lahti ja laseb aktivistid jälle möllama. Isegi oma vanavanemate privaatsena hoidmisega on kogu aeg madinat (mis asja on minu vanavanematega jumala võõrastel inimestel?). Äkki keegi soovitaks mingeid programme, et vähemalt oma arvutis korrektseid andmeid säilitada?

Private User
Miks te arvate, et näiteks teie neljanda põlve vanaisa Jüri Sattik sünd 14.04.1836 kuulub ainuüksi teile. Tal on ju terve rida järeltulijais peale teie [https://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.1256.1.613:123?25,203,906,6... Saaga EAA.1256.1.613:123?25,203,906,621,0]

Silvia Nõmmoja Minu küsimus käis selle kohta, et kuidas on reaalne kaitsta tehtud tööd ärarikkujate eest ja kas keegi oskab soovitada programmi, kus sugupuud edasi pidada. Mis Sattiku Jürisse puutub, siis järeltulijaid andis vaid üks tema laps ja selle lapse järeltulijad saavad andmetele ligi.

Private User üks võimalus on maha laadida "Geni kogukond" alt sisse minnes oma puu. "GEDCOM-failide import ja eksport" https://www.geni.com/gedcom .

Tundub, et geni andmed siit kanduvad üle ka teistesse sugupuu keskkondadesse

Tänan! Kas oskate ka soovitada mõnd keskkonda?

Aikki,

hea oleks teada, kus ja kes omavolitsenud on või midagi ära rikkunud. Saab ka skirjed lukku keerata (võin aidata) ja niimoodi kaitsta.

Võib ta Tiia soovitatud Expordi teha ja siis näiteks MyHeritagesse kolida. Sealne FamilyTree maker lubab offlines ilma rahata oma sugupuud pidada, kui aga tahta see MyHeritages üles laadida, siis mingist kogusest alates tuleb hakata raha maksma.

Aga ise soovitan alustada sellest, et uurime, kes ja mida valeks on keerutanud ja siis proovime klattida või sulgeda

Valesti mestimisi, kas tõesti saab nüüd igaüks ise tagasi võtta? Ma ei hakanud ise proovima. Enda jaoks on see uus teema ja oleks vaja natuke täpsustamist.

Private User - ei saa igaüks ise, kuraatorid / hooldajad saavad

Tere,

Oleks keegi, kes on ostnud paketi https://www.myheritage.ee/FP/search-plans.php?colId=40000&amp;itemI... nõus selgitama ostu käiku, kas olete rahul ning on kas olnud kasu suguvõsa uurimisel?

Tänud vastajatele!

Benno Sild - see on jah andmetellimus, saad ligi kõigile MH otsingu tulemustele täies mahus (v.a privaatsete puuharude kirjed). Mul on olnud nii see kui Ancestry.com (kogu maailma pakett). Eks sa ise otsusta. Jõulukampaaniad on mõlemal.
Minu hinnangul on Ancestry baasis (sisaldab ka Fold3, Newspapers jpm) rohkem leide / andmeallikaid (minu huvi oli küll Rootsi, Kanada, USA, UK, Austraalia ja Uus-Meremaa).
Venemaa info (kui jätta tsaariaegsed mõisnikud ja aadlikud kõrvale) on vilets mõlemal.

Seal vist on katseaeg ka krediitkaardiga mingi periood, saad loobuda kui ei meeldi.

Minul olemas. Jah, võimalik otsida, liita, vaadata. Kasutan seda, kui meelde tuleb. Harjumatu ja ei ole käepärane. Kindlasti kõige põnevam osa seal on kataloogid, elanikeregistrid, migrandid, ajalehed.

Ei oskagi kuhu postitada?
Kui vale koht, siis vabandan ja palun tõsta õigesse kohta.
"Palun muuta privaatne surnu avalikuks" arutelu on suletud ja keegi Customer Service on hakanud avalikke profiile sulgema. Mille alusel neid suletakse?

Tänud vastuse eest.

Private User kas ma sulle kirja ei saatnud?

Showing 2851-2880 of 2984 posts

Create a free account or login to participate in this discussion