Tehnilised nõuanded

Started by Henn Sarv on Wednesday, December 16, 2009
Problem with this page?

Participants:

Profiles Mentioned:

Related Projects:

Showing 2821-2850 of 2984 posts

Kalju Tuulik
Kalju Tuulik on lahkunud 27.12.2019
[https://www.kalmistud.ee/haudi?action=hauaplats&filter_hauaplat... Tallinna Metsakalmistu]

Private User
Genis on keegi tema nimel käinud 16. september 2020, teavitasin adminni kasutaja lahkumisest.

Tere!

Palun nõu: kuidas saaks säilitada mestimisel täpsed kuupäevad. Ikka ja jälle olen olukorras, kus tuleb lingid uuesti avada ja umkaudsed daatumid taas täpsete kuupäevadega asendada.

Ette tänades
Eve Reinik (Suitso)

Eve Reinik
Püüdke pärast mestimist vastuolud lahendada. Seal saab valida sobivad andmed.

Eve Reinik
Need vastuolud leiad, kui klõpsad isiku profiilil lingile Tegevused. Avanenud aknas 7. rida on Lahenda andmevastuolud. Klõpsad ja valid, mis andmed on täpsemad/korrektsemad ning salvesta.

Aitäh abistajatele! Ja jälle terake targem.

Mul on Geni Basic pakett. Kuidas ma saan mingi isiku haldajaga ühendust võtta? (ei ole seotud minu enda sugupuuga)

Tere,

Paluksin abi. Kuidas saan oma surnud sugulaste lisateabe aknasse haud või grave. Kui siis sellele vajutada tuleb kalmistul matmise koht rõngasse. Näidis selle isiku lisateabe aknas Ludwig Arndt. Siiani olen sinna kleepinud haua lingi.

Tänud aitajale!
Benno Sild

Benno Sild
Lisateabe aknasse saab kinnitada pildi siis, kui profiilil on kokkulangevus mõnes muus keskkonnas oleva profiiliga. Tavaliselt on meil kokkulangevused MyHeritage profiilidega.

Private User
Saate isikuga võtta ühendust vaid surnud profiilidele läbi google otsingumootori.

Tarmo Tohver.

Tänud vastamast.
Saan küll kalmistute lingilt lisada lisateabe aknasse lingi Arvo Sild
Kuid ei oska lisada hauda/matmiskohta selliselt, et oleks sõna "haud" sinises kirjas. Kui siis sinna vajutada tuleb haua koht .

Benno Sild
Link tuleks lisada kujul [link tekst] Ehk siis link, siis tühik ja tekst, mida soovitakse lehel näha ja kogu kupatus nurksulgudesse. Ma täiesti omavoliliselt tegin selle paranduse, saate ise proovida ja muuta.

Eve Reinik.

Tänud. Proovisin Leonhard-Johannes Sild tuli välja

No nii Flash Palyer lõpetab aasta lõpuga oma töö. Mul selline küsimus, et see tobe HTMLpuu, kuidas seal saaks isikuid ühendada või siis ei saagi, sest mina seal vaates mingeid selliseid märke ei leia? Kas siis edaspidi tulebki ka iga lihtsa mestimisega abi paluda?

Private User
Klikid profiili peale, vasakul avaneb külgmine riba, seal viimasele nupule More, sealt edasi menüüst Move profile. Ma ei tea, kuidas need maakeeli tõlgitud on, aga üldine idee peaks jälgitav olema.
Eks see HTML puu harjumatu ole, aga ta on vimase aastaga ikka kõvasti arenenud :)

Tänan, Arvo! Eks ma katsetan kas leian üles kui jälle HTMLi ette viskab.

https://tartu.maps.arcgis.com/apps/MapSeries/index.html?appid=3e88d...

Huvitav, mis on juhtunud Tartu kalmistute kaardirakendusega?
Kas see on ajutiselt maas?

ok tänud, saab järjehoidja välja vahetada

Kurva uudisena selgus, et Tartu Kalmistute Kaardirakendus on alates eelmisest nädalavahetusest lõplikult kolinud. Uus aadress / rakendus on siin:
https://experience.arcgis.com/experience/f14f322334b645a8921e446e48...

Veel pole selge kas uus aadress on lõplik ja kas autorid ise hakkavad vanu linke (Genis ca 70, mujal ka mõnisada) ümber suunama või tuleb need käsitsi ära parandada.

TEHNILINE RIKE!

Tere!

Umbes 4. päev on täna, kus ei ole võimalik Genis puuvaates enam töötada.

Kui näiteks pead kedagi kellegi alla tõstma või on konfliktid puus või on peale esimest mestimist ka teisi topelt, siis lihtsalt vajutades, ei avane enam väikesed kastid, et tõsta isikud üksteise peale, vaid jääb ainult tühi leht. Nii igas browseris.

Kas sellest ollakse teadlikud?

Mul juba sama probleem ammu,,,,kuskil aastaa juba,,,,,,,,,,arvasin,et Geni uuendus,ja olin vait!!!

Minul varasemalt pole olnud. Aga et üldse kaob eest pilt ära puuvaates ja ei saagi mestida lõpuni, on nüüd päevi.

Keegi kuraatoritest on võimeline infot hankima?

Mul toimib kõik, aga ma ei kasuta ikka veel seda HTML puud, sest ma kohe ei suuda sellega harjuda. Varsti aga kahjuks peab.

Kas ma saan aru, et jutt käib uuest HTML ehk HTML5 puust? - https://www.geni.com/family-tree/canvas/
Flash versioon ( https://www.geni.com/family-tree/index/ ) peaks lähinädalate jooksul ajalooks saama.

Minul Flash enam ei avane, HTML vaates puu liigutamine on väga aeglane ja hüplik, profiili kaardi avamisel ei saa seda enam sulgeda s.o. sulgemise või muudatuse salvestamise klahv pole all servas nähtaval

Mis brauser? Chrome/Opera/Edge peaks suht talutav kiirus olema, kohmakam kui flash, aga mina olen hakkama saanud.

Kaardi sulgemise probleem lahenes, kui vähendasin kirja fonti, s.o. klahv tuli nähtavale.

Kas PRO pikendamine käib automaatselt?

Möödunud nädalal oli mul avavaates teavitus et mu PRO staatus lõppeb ja paluti uuendada krediitkaardi andmeid. Kuna hinda ei olnud kusagil siis ei teinud algul midagi.
Mõni päev hiljem vaatasin uuesti ja nägin aknakest kuhu oleks pidanud panema linnukese konto pikendamiseks. Kuna hinda ei teadnud ja möödunud aastal sain liitumiseks pakkumise vist 39€ aasta siis muutsin ära aegunud kaardi andmed aga konto uuenduse aknasse linnukest ei märkinud, sest ei teadnud summat.
Lootsin et mingil ajal tuleb taas pakkumine koos summaga.
Täna aga tuli mailile teade, minu konto pikendamisest ja kaardi pealt on broneeeritud 119$ + käive.
Kas kusagil on mul süsteemis mingi seadistus paigast ära, või käibki nii et ilma minu nõusolekuta muudkui pikendavad?
Oleks oodanud hea meelega soodsamat pakkumist.

Argo, just nii käibki. Alati automaatselt.Kui ei soovi jätkata, tuleks kaardiandmed ära korjata.

Nüüd pole enam midagi teha, sest see, et varasemalt oli "väga soodne aastane Pro pakkumine", ei tähenda, et seda saab pidevalt ja nüüd läkski täislaksuga.

Kui samal ajal lõppeb aastane (sooduspakkumine lõppes 10.01 kui ma ei eksi), ei ole kindel kuidas Geni seda pakuks, kui samale ajale jääks paketi lõppemine ja sooduspakkumise periood.

Mina ootan veel 12 aastat hiljem soodsamat pakkumist, aga ikka ainult -50 %.

Tegin ettepaneku, et vaadataks ja arvestataks ka inimese tõelise panusega platvormil ja kui aktiivme tegutseja ta on ehk loob väärtusi. Lubati sellele mõelda, mõte olevat hea :-)

Showing 2821-2850 of 2984 posts

Create a free account or login to participate in this discussion