Tehnilised nõuanded

Started by Henn Sarv on Wednesday, December 16, 2009
Problem with this page?

Participants:

Profiles Mentioned:

Related Projects:

Showing 2971-2984 of 2984 posts

Maili Madrus Võite nüüd oma elukaaslase harus toimetada.

Kas Geni on katki?
Eilsest ei avane profiili all olevad vahekaardid.

Ikka ei tööta. Profiile muuta ei saa. Midagi ei salvesta. Uudisvoos näitab, et muutsin andmeid, kuid reaalset muudatust profiilil ei kajastu.

Vajuta ctrl ja F5 vaata kas midagi muutub.
Proovi teist brauserit.

Ei õnnestunud vajutada. Hakkas ise tööle.
Huvitav et aeg-ajalt tekivad sellised anomaaliad.

Mardo Margumets ja Private User - sarnane asi esines ka teistel, kui peaks korduma siis tasub kõik Geni küpsised kustutada käsuga (logib ka Genist välja):
https://www.geni.com/clear_cookies

Veel tasub uurida kas mingi turvalisuse-uuendus pole keelanud brauseris Java-skripti ning värskendada ka Java RE siit https://www.java.com/download/ie_manual.jsp

Juba mitu päeva tagasi tekkis Geni programmi viga, mis segab mind väga. Nimelt ei saa lahti teha avalehel detailse vaate kastikesi (nagu "veel 8"). Selle asemel hüppab vaade alati avalehe algusesse (kõige uuema sissekande juurde). Näiteks eilne sissekanne:
Agnes Valgiste mestis isikute Erge Metsoja, Kersti Metsoja, ...ja veel 8 topeltkirjed.

Mul sama viga. Kolm arvuti restarti pole aidanud. Kõik muu Genis tundub tuimivat.

Veel Geni programmi veast. Ikka ei saa lahti teha avalehel detailse vaate kastikesi (nagu "veel 8"), aga enam ei hüppa vaade avalehe algusesse (kõige uuema sissekande juurde). Nüüd ei toimu üldse midagi (see on isegi parem kui eelmine olukord).

Geni programmi veast. Samaaegselt kadus võimalus Thoma Jaan {Ojama} lisateabes avada "loe edasi". See mind ei sega eriti. Saan sellest alati üle, kui lähen naise kirjele ja sealt tagasi Thoma Jaani kirjele.
Thoma Jaan {Ojama}

Minul avaneb kohe (loe edasi).

[[Argo Raid]] Minul avaneb "loe edasi" samuti kõigil juhtudel, kui ma olen isikukirjega just tegelenud (kaasa arvatud selle kirje just nüüdsama avanud, klõpsates praeguses arutelus ülaltoodud lingil või kuidagi muudmoodi avanud).
"Loe edasi" ei avane aga, KUI olen vahepeal tükk aega algallikaid uurinud vm (korrigeerimine ja kõik muu töötab endiselt).
See, jah, on mul uus tõrge Geni kasutamisel. Nagu öeldud, see ei sega mind. Küll aga segab mind väga see "veel 8" mitte avanemine kohas, mida ma iga päev regulaarselt kontrollin.

[[Sirje Harju See probleem peab olema Teie arvutis.
Kas olete vajutanud ctrl+F5 ?
Lihtsalt F5 värskendab lehte nii, et kasutab osaliselt vahemälu.
Ctrl + F5 ignoreerib vahemälu ja laadib kõik elemendid serverist uuesti.

Kui see värskendamine ei muuda midagi, siis kustutage kõik geni.com lehe küpsised, see võib aidata.

Siis võite ka vaadata, ega ei tööta reklaamiblokeerija võib juhtuda, et see blokeerib ka mõned vajalikud failid.

Minul oli täpselt sama probleem kui Sirje Harjul. Huvitaval kombel kadus see viga iseenesesest täna lõuna paiku minu poolt mitte midagi tegemata. Ju siis oli ikka Geni viga, mida küll paljudel polnud.

Showing 2971-2984 of 2984 posts

Create a free account or login to participate in this discussion