ביטול מיזוג, האם זה אפשרי ?, ואיך ?

Started by Moishe Brand on Tuesday, October 23, 2012
Showing all 26 posts
10/23/2012 at 11:10 PM

מיזגתי בטעות שם ונוספו לי בגלל זה הרבה שמות שאיני חפץ בהם, האם יש אפשרות לבטל את המיזוג אילנות שעשיתי?.

10/24/2012 at 12:28 AM

משה שלום,
השאלה היא לא אם אתה חפץ בהם אלא אם הם קשורים ושייכים אחד לשני או לא קשורים
האם הם קרובי משפחה?
אם הקישור הוא בין אנשים זרים בעלי שמות דומים, אפשר כמובן לנתק את הקישור הבעייתי ואז כנראה גם כל הנספחים המקושרים יתבטלו.

10/24/2012 at 4:23 AM

הם קשורים, אבל אני לא אני לא רוצה להכניס אותם, בגלל שאני לא מצרף אנשים לאילן היוחסין רק כשאני מוודא במאת האחוזים שזה נכון, וגם בגלל הבלבול של אנגלית ועברית, שדברים שכתבתי בעברית מוזגו לאנגלית, ואני רוצה שהאילן ישאר בעברית

בתכלית, האם אפשר להחזיר את הגלגל אחורה, ולבטל את המיזוג וכל המסתעף מזה ?

10/24/2012 at 4:37 AM

אילן היוחסין אמור לשקף אמת היסטורית, אפילו אם אתה לא אוהב או לא מכיר או לא רוצה חלק מהאנשים.
אתה הרי לא לבד באילן היוחסין. מן הסתם יש עוד מאות אנשים אחרים שקשורים בקשרי משפחה אליך ואל שאר השמות באילן.
אבל, אם זה באמת חשוב לך ואתה לא יכול או רוצה להתעלם מהשמות הלא רצויים, תנסה להכנס בעריכה לשם שמיזגת, תעבור לעמודה
relationship
ושם ניתן לנתק את הקישור. יתכן ותוכל לבצע את זה. תנסה

10/24/2012 at 4:40 AM

מצד שני, אם זה באמת אותו האדם, וגם ההורים זהים, יתכן ולא תוכל לנתק אותם. תצטרך להתרגך ולחיות עם זה.

משה,
הרשה לי בבקשה להרחיב את חלק מהדברים שרפי אומר.
נראה לי שאתה פועל מתוך הנחת-יסוד שגויה, לגבי אופן העבודה של ג'ני. כל המערכת בנויה על שיתוף פעולה, כך שאתה נהנה מעבודתם של אחרים, והם ממך. בן-אדם מתחיל את העץ ומזמין את קרוביו להשתתף, ועל בסיס מה שהוא הוסיף, הם יכולים גם כן להוסיף פרטים שידועים להם (ולא לך) וכך הלאה. כשאני התחלתי, היו לי כ-80 קרובים אותם הכרתי אישית, כעת יש לי למעלה מ-2000 אנשים שהם קרובי-דם שכלל לא תיארתי לעצמי. אז מיזוגים הם הם עצם ליבו של המערכת. כי לפעמים קרוב משפחה קרוב או רחוק שיהיה התחיל עץ משלו, ואז מתחברים.

למקרה דידן, אם אתה באמת רוצה להחזיר את המצב לקדמותו, ברמה זו או אחרת, ניתן לעשות זאת. כמובן המורכבות של הניתוק מאד תלוי בסוג הקשר של הפרופיל שמיזגת לעץ.
האם זהו הורה, בן-זוג או בעל משפחה עם ענף שלם? אשמל לעזור במידת הצורך.

10/24/2012 at 11:37 AM

הבעיה היא, שאני רוצה שהאילן יהיה בעברית ולא באנגלית, ולפחות ששמות שאני מנל שיהיו בעברית, ואחרי מיזוג נהפכים השמות לאנגלית,

בעיה שניה שאני מעוניין שהאילן יהיה מאומת לגמרי, ויש הרבה אנשים שאינם מוודאים במאת האחוזים שמה שהם כותבים זה נכון, ונוצר מזה בלבול של שמות אמיתיים ולא מאומתים לגמרי, ואת זה אני רוצה לשמור שלפחות באילן שאני עושה שהדברים יהיו נכונים

שאלה נוספת שרציתי לשאול, אם אני רוצה שאחרים לא יתמזגו באילן שלי, האם כשאני הופך את הפרופיל לפרטי, זה עוזר שלא יוכלו להתמזג איתי ?
והאם אני יכול לבטל מיזוג שמישהו עשה באילן שלי, והפך שמות בעברית לאנגלית?

10/24/2012 at 11:41 AM

המיזוג שעשיתי הוא של אחד הילדים של סבא רבה שלי, ואת זה אני רוצה למחוק ולהחזיר את המצב לקדמותו,
כמו"כ אני רוצה להוריד מיזוג שמישהו עשה בתוך האילן שלי על אחד מהסבים שלי
אודה לך מאוד אם תוכל לעזור לי בזה

10/24/2012 at 11:46 AM

לרפי, ניסיתי מה שכתבת, אבל כשאני מסמן בוי על אלה שאני רוצה לנתק, המעכת מסמנת לי באדום אזהרה מסוימת, ונוא גם לא נותן לי את האפשרות להסיר אותם, כשני לוחץ על הסר הוא לא עושה שום פעולה

10/24/2012 at 12:57 PM

אכן, אם סימנת מישהו כפרטי אחרים לא יוכלו להתמזג איתו
בקשר לשמות בעברית ובאנגלית. אפשר פשוט לרשום ליד השם באנגלית גם את השם בעברית. מן הסתם אתה מודע לעובדה שעברית אינה שפה אוניברסלית שכולם קוראים, וגם רבים מבני עמנו בגולה לא שולטים בעברית. אולי באמת עדיף לרשום שמות בשתי השפות.
לי למשל יש קרובים בארה״ב שלא קוראים עברית

10/24/2012 at 1:00 PM

ואם מישהוו מיזג פרופיל שאתה רשמת ושינה את השם לאנגלית אתה הרי יכול לשנות את השם חזרה לעברית, או כאמור לשלב עברית ואנגלית שזה לדעתי עדיף

10/24/2012 at 2:47 PM

בקשר לשאלה, האם ניתן להחזיר את הגלגל אחורה ולבטל את המיזוגים ?

10/24/2012 at 3:05 PM

תשלח לי קישור לפרופיל המדובר ונראה מה אפשר לעשות

10/25/2012 at 1:16 AM

אכן, זה נראה מורכב ומסובך. אני הייתי מציע לך לפנות תחילה לרזיאל יוחאי סקבך
Raziel Yohai Seckbach...
שהוא מי שרשם את הפרופיל בהתחלה.
אבל אני באמת לא רואה כאן בעיה, פרט לשפה שאתה מעדיף רק עברית ואילו הוא אנגלית. לכן אני מציע שוב שתתפשרו על שתי השפות וכל שם יהיה גם בעברית וגם באנגלית.
יש עוד רבים אחרים המקושרים לאהרון יעקב פרוש.
ועל פניו, נראה לי שהאחים והאחיות של אהרון יעקב פרוש הם אכן נכונים.
איזו סיבה יכולה להיות לך להתנתק מהנתונים האמיתיים והנכונים?

http://www.geni.com/people/%D7%A8-%D7%90%D7%94%D7%A8%D7%9F-%D7%99%D...

ראה דונמא טובה לשילוב בין אנגלית לעברית
Rabbi Rafael Dovid Auerbach

10/25/2012 at 1:20 AM

הקישור המקורי שלך היה
Rabbi Aharon Yaakov Porush
ולא כמו שרשמתי לתגובתי הקודמת

10/25/2012 at 1:21 AM

והחזרתי את הדיון לכאן ולא להודעות פרטיות שכן זה לא דיון פרטי שלי

משה,
הבן בבקשה, אין מושג כאן של "העץ שלי". הרי הדבר לא ממש הגיוני. אתה מדבר על משפחה מאד מיוחסת מפורסת, עם דמויות מופת רבות. אז אתה תבוא ותוסיף פרופיל עבור השר Rabbi Menachem Porush ז"ל ואולי גם עבור
Rabbi Azriel Ashkenazi, of Shklov.
מה גם שהקרבה שלך לר' אהרן יעקב פרוש די רחוקה. אז אתה תוסיף שבע דורות של עץ, על כל ענפיו לאתר כאשר סביר להניח שהרבה מהאנשים האלו כבר מצויים בו. לא חבל? במקום לשכפל את המאמץ הזה, הרי תוכל להשקיע את הזמן בחקירה של אזורים אחרים בעץ שלך

10/25/2012 at 12:43 PM

יותר מזה - כל מי שיהיה פעיל ויתרום לעץ המבודד "שלך", לא יהיה פעיל בעץ הכללי.
וגם להיפך: אנשים בעלי ידע רב, שפעילים בעץ הכללי, לא יתרמו לך.
התרומה בשיתוף היא הדדית, וגם אם יש פה ושם אי דיוקים כפי שציינת - הכח שבשיתוף מתקן את רובם מהר מכפי שהיית מתקן בעצמך. את זה אני אומר מנסיון של 5 שנים בג'ני.

10/26/2012 at 6:12 AM

לכתוב ביוגרפיה עליה עם נתונים המדויקים ביותר האפשריים על הנ"ל! אולי תוכל לעזור לי עם אילן יוחסין המלא כאן הם שמות המשפחה של inclundo המשפחות חורגות נוכחי?
Anschuler, באך, Benjanin, דרייפוס, אפשטיין, באך, Benjanin, דרייפוס, אפשטיין, Freyer Feib, Friburg פרידלנדר, גרסון, לינדנר, סלומון ווורצנברג! מה הם אבותיהם של הנ"ל, כמו גם של Shevell ושוורץ וSaremwwasser ידי סבים שאב וסבים וסבתות האחרים באמו החורגת של אמו של השמות האמור לעיל של Sra.O הם Saremwwasser יצחק (אברהם וולטר) נולד בלודז', לודז', לודז', פולין Voivodiship והגב 'הלילי וולטרס (שוורץ).

נ.ב.: האם אתה יכול לענות לי באנגלית?

10/26/2012 at 6:49 AM

משה
להשלמת מה שכתבתי לך בערוץ הפרטי
הפתרון שהוצע לך כאן של שמות משולבים עברית / אנגלית הוא הפתרון האופטימלי
צריך לזכור שבעץ מעורבים המון בני משפחה מחו"ל שאינם שולטים בעברית וחובה עלינו לסייע להם להשתלב בעץ.
לגבי הפיכת פרופילים לפרטיים. תאמין לי שזה גורם מספר 1 לבלגן בעצים מכיוון שאנשים לא רואים את הפרופילים המוגדרים בעץ ויוצרים פרופילים כפולים ומשולשים.
אם אפשר להמנע מכך מומלץ להפוך פרופילים לציבוריים. בטח של אנשים שנפטרו מזמן.

דני

10/26/2012 at 7:26 AM

Stella Nina McCartney Willis, you question was not very clear, and your request to answer in English is fine with me.
So, what was your question again? How can I assist you?

10/26/2012 at 9:18 AM

This page is being shown to me all in Hebrew

10/26/2012 at 9:56 AM

Yes, you are right. This discussion was started in Hebrew, and the answers were also in Hebrew. But there are hundreds of other discussions in Geni, all in English, and probably plenty of other discussions in other languages.
What was your question?

10/26/2012 at 10:08 AM

I'm starting to do research to write a biography about Sra.Stella Nina McCartney Willis (Willis being the surname, surname of her husband called Alasdhair Willis James Stewart) She's ancestry by the mother of German origins, Prussian, Russian and several other nations of the former Eastern Europe and her stepmother has current Polish descent on his mother's.
The surnames of ancestors of Stellasão: Anschuler, bach ,Benjamin, , Dreifus, Epstein.

10/26/2012 at 10:37 AM

Stella Nina McCartney Willis I think you should start a new discussion (at the top of this discussion you should see a "start a new discussion") . You would probably get many more people reading your post. This discussion, beeing in Hebrew, is read only by Hebrew speaking users.
The names you mentioned do not ring a bell, and I don't know anything about them.

10/26/2012 at 12:18 PM

I read on one of the pages in Alemanhahá geni that many centuries ago the Jews had to tere manternos sobriones in Hebrew and really I've read the lists of the ancestors of Mrs. Stella Nina McCartney Willis many names in Hebrew!

Showing all 26 posts

Create a free account or login to participate in this discussion